SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Andy Murray prześladowany przez pokojówkę! "Usiadła na łóżku i..."

Andy Murray prześladowany przez pokojówkę! "Usiadła na łóżku i..."

05.10.2016, godz. 18:31
Andy Murray
Andy Murray foto: EAST NEWS

Andy Murray ma wielu szalonych fanów na całym świecie, ale pewnie nie spodziewał się, że wśród nich jest hotelowa pokojówka. Nie dość, że weszła do jego pokoju i robiła przedziwne rzeczy, to jeszcze śledziła go po całej Europie!

Andy Murray wolał nie zdradzać imienia i nazwiska tej kobiety, ale opowieści z nią w roli głównej robią furorę w mediach! Tenisista wyznał, że szalona pokojówka nie chciała dać mu spokoju. Zazwyczaj znani sportowcy marzą o tym, by udać się do swojego pokoju na spoczynek, gdyż służby hotelowe cenią i dbają o prywatność gości. Nikt im nie przeszkadza. No chyba, że to obsługa należy do grona szalonych fanów. Murray zdradził całą historię. - Wywiesiłem na drzwiach zawieszkę nie przeszkadzać, a ona i tak weszła do pokoju. Usiadła na łóżku i głaskała mnie po ramieniu. To była siódma rano! Jeszcze spałem - wyjawił Szkot.

Ale to nie wszystko. Murray dodał, że pokojówka nie odpuszczała przy kolejnych okazjach. - Po tym incydencie pojawiała się także na innych turniejach, w których grałem. Była w Barcelonie czy w też w Rotterdamie. Nie wiem, czy jest fanką, ale to trochę ekstremalne zachowanie - zakończył wybitny tenisista.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: