SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis ATP Bergamo: Janowicz - Halys NA ŻYWO. STREAM ONLINE z finału. Gdzie obejrzeć?

ATP Bergamo: Janowicz - Halys NA ŻYWO. STREAM ONLINE z finału. Gdzie obejrzeć?

26.02.2017, godz. 17:07
Jerzy Janowicz, Australian Open 2017
foto: EAST NEWS

Jerzy Janowicz - Quentin Halys NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie? Jerzy Janowicz walczy w turnieju ATP Challenger w Bergamo. Polski tenisista po czterech kolejnych zwycięstwach awansował do finału. Jego rywalem będzie Francuz Quentin Halys. Gdzie można obejrzeć finał turnieju ATP Challenger w Bergamo? Sprawdź, gdzie jest STREAM ONLINE z meczu Janowicza.

Jerzy Janowicz powoli odbudowuje formę i pozycję w rankingu po długiej przerwie w grze spowodowanej kontuzją kolana. W Bergamo spisuje się bardzo dobrze. Co prawda, nie walczył z rywalami z głośnymi nazwiskami, ale ważne, że w kolejnych zwycięskich meczach łodzianin pokazuje, że jego dyspozycja idzie w górę. W półfinale Janowicz pewnie pokonał 6:3, 6:3 Serba Filipa Krajinovicia (nr 237). Już teraz Polak jest pewny awansu z 243. na co najmniej 206. miejsce. Jeżeli wygra niedzielny finał, wróci do Top-200.
W finale rywalem Janowicza będzie Francuz Quentin Halys. To tenisista zajmujący 166. miejsce w notowaniu ATP.
Mecz Janowicz - Halys zostanie rozegrany w niedzielę o godz. 17. Transmisję można oglądać w internecie. Stream dostępny jest na stronie www.atpworldtour.com. Po najechani kursorem na zakładkę "Tournaments" należy wejść w "ATP Challenger Tour"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: