SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis ATP Brunszwik: Jerzy Janowicz - Gastao Elias NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

ATP Brunszwik: Jerzy Janowicz - Gastao Elias NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

13.07.2017, godz. 11:32
Jerzy Janowicz i Marta Domachowska
Jerzy Janowicz i Marta Domachowska foto: EAST NEWS

Jerzy Janowicz - Gastao Elias NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie gra Janowicz? Jak obejrzeć ATP Brunszwik? Polski tenisista kontynuje walkę w turnieju ATP Challenger w Brunszwiku. Janowicz zdecydował się na występ na niemieckiej mączce zaraz po Wimbledonie, bo potrzebuje punktów w rankingu. Chce zakwalifikować się do turnieju głównego US Open. W II rundzie zagra z Portugalczykiem Gastao Eliasem. Kiedy mecz Janowicz - Elias?

Jerzy Janowicz w I rundzie turnieju ATP Challenger w Brunszwiku pokonał we wtorek 6:4, 6:4 Białorusina Uladzimira Ignatika (nr 131). To ważne zwycięstwo, bo polski tenisista pilnie potrzebuje punktów. Za III rundę Wimbledonu ma zapewniony awans w okolice 109. miejsca (obecnie nr 141). To jednak trochę za mało, żeby być pewnym miejsca w głównej drabince US Open (lista zgłoszeń będzie zamknięta wkrótce). Dlatego postanowił zagrać na mączce w Brunszwiku. Jak sam ocenia, musi tam wywalczyć ok. 30 punktów, czyli potrzebuje jeszcze dwóch zwycięstw. W środę jego rywalem będzie Portugalczyk Gastao Elias (nr 115), specjalista od gry właśnie na kortach ziemnych.

Mecz Janowicz - Elias został zaplanowany na środę, ale padający cały dzień storpedował zawody. Spotkanie przełożono na cwartek. Janowicz zagra ok. godz. 11.45-12.15, po meczu Kovalik - Cecchinato, który będzie kończony o godz. 10.30 (od stanu 3:2). STREAM ONLINE z ATP Challenger w Brunszwiku oglądać można na stronie atpworldtour.com (oficjalny serwis ATP) w sekcji ATP Challenger Tour. Klikamy na nią po najechaniu kursorem na zakładkę Tournaments. Tam znajdziemy linki do streamów. Janowicz zagra w Brunszwiku na korcie nr 11.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: