Jerzy Janowicz

Autor: Marcin Gadomski Jerzy Janowicz

ATP Stuttgart: Janowicz - Dimitrow NA ŻYWO w TV. Gdzie i o której godzinie transmisja?

2017-06-15 17:20

Jerzy Janowicz - Grigor Dimitrow NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z meczu w II rundzie ATP Stuttgart? O której godzinie mecz Janowicz - Dimitrow. Polski tenisista udanie rozpoczął udział w serii turniejów na trawie. Pokonał Rosjanina Andrieja Kuzniecowa i awansował do II rundy, a w niej czekał już na niego bułgarski gwiazdor Grigor Dimitrow. W tym starciu Polak faworytem na pewno nie będzie. Zobacz, kiedy mecz Janowicz - Dimitrow i która telewizja pokazuje ATP Stuttgart.

RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ

Jerzy Janowicz występem w turnieju ATP w Stuttgarcie rozpoczął sezon na trawie. W niemieckiej imprezie gra dzięki tzw. zamrożonemu rankingowi (zasady stosowane przy powrocie po długiej kontuzji). Pierwszego seta w meczu z Andriejem Kuzniecowem Polak wygrał pewnie, świetnie serwując. W drugiej partii szło mu już gorzej. Na dodatek zaczął się denerwować. Jak relacjonował na Twitterze obecny na meczu szwajcarski dziennikarz Simon Haring, Polak wykrzywkiwał dziwne zdania. - Kocham pączki! Kocham pizzę margheritę! Kocham burgery! - wołał Janowicz.
W pewnym momencie, przy stanie 30:30 w gemie łodzianin dostał nawet karę odebrania punktu za... obsceniczne zachowanie. - Nie masz żadnych dowodów, że to powiedziałem. Kocham burgery. Nie mogę mówić sam do siebie? Jesteś Angelą Merkel, czo co?! - kłócił się z arbitrem.

Na szczęście potem Janowicz uspokoił się. W trzecim, decydującym secie zdołał zachować zimną krew i pokonać Rosjanina.  "Pierwszy wygrany mecz na trawce po 2 latach przerwy :) 64 36 63 janowicz/kuznietsov. Dziekuje polskim kibicom za mega wsparcie i pomoc w uspokojniu mega wrednej kobiety z wagi ultra heavy. Druga runda z Dimitrovem" - napisał na Instagramie po meczu Janowicz. I z tego wpisu wnioskować chyba można, że jego zachowanie miało związek z jakąś działającą mu na nerwy panią na trybunach...

W II rundzie zajmujący 155. miejsce w rankingu łodzianin zagra z wielką gwiazdą - Grigorem Dimitrowem (nr 12), który w I rundzie miał wolny los. Bułgarski tenisistka, prywatnie chłopak popularnej piosenkarki Nicole Scherzigner (The Pussycat Dolls), grał już z Janowiczem w tym sezonie w II rundzie turnieju ATP w Sofii, który potem wygrał. Po zaciętym spotkaniu pokonał Polaka 4:6, 6:3, 7:5, a Jerzyk wtedy w krótkim przedmeczowym wywiadzie dla bułgarskiej telewizji, wychodząc na kort błysnął poczuciem humoru, mówiąc: - Czy jestem gotowy? Dużo imprezowałem i piłem dużo wódki, więc tak, jestem gotowy.

Mecz Janowicz - Dimitrow w II rundzie turnieju ATP w Stuttgarcie zostanie rozegrany w czwartek 15 czerwca ok. godziny 15:15. Transmisja TV z tego turnieju w Eurosporcie 1 lub Eurosporcie 2. Stream w usłudze Eurosport Player. Relacja LIVE na sport.se.pl.