SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis ATP Wrocław: Jerzy Janowicz - Jurgen Melzer NA ŻYWO. Transmisja i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać?

ATP Wrocław: Jerzy Janowicz - Jurgen Melzer NA ŻYWO. Transmisja i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać?

02.03.2017, godz. 15:50
Jerzy Janowicz, Australian Open 2017
foto: EAST NEWS

Jerzy Janowicz - Jurgen Melzer NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV lub STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie? Po triumfie w turnieju ATP Challenger w Bergamo Jerzy Janowicz chce pójść za ciosem. Polski tenisista walczy w turnieju Wrocław Open. W II rundzie jego rywalem będzie doświadczony Austriak Jurgen Melzer, który był już óśmą rakietą świata. Jak oglądać mecz Janowicz - Melzer w INTERNECIE i ZA DARMO?

Jerzy Janowicz po triumfie w Bargamo awansował z 243. na 188. miejsce w rankingu ATP.
- To zwycięstwo to dla mnie kolejny duży krok do przodu. Już myślę o powrocie do pierwszej "15" rankingu - powiedział Janowicz, który w 2013 roku był już 14. rakietą świata, ale potem prześladowały go kontuzje.
Kolejną okazją do zdobycia cennych punktów jest turniej ATP Challenger we Wrocławiu (Wrocław Open). To impreza dwa razy większa od tej w Bergamo. Za wygranie jest aż 100 pkt. Czy przed własną publicznością łodzianin potwierdzi wysoką formę.
Pierwsza przeszkoda Janowicza był Czech Marek Jaloviec (nr 311), którego łodzianin łatwo rozbił 6:4, 6:2. Przed Polakiem teraz trudniejsze zadanie. W II rundzie zagra z Jurgenem Melzerem. 36-letni Austriak w 2011 roku zajmował już 8. miejsce w rankingu ATP. Rok wcześniej doszedł do półfinału French Open. W poprzednim sezonie bardzo długo leczył kontuzję, więc spadł w rankingu. Obecnie zajmuje 203. miejsce.

Janowicz i Melzer graliu ze sobą 2 razy i bilans jest remisowy. W 2013 roku stoczyli pamiętny bój w 1/8 finału Wimbledonu. Polak wygrał 3:6, 7:6, 6:4, 4:6, 6:4, a potem doszedł do półfinału. W 2014 roku w Barcelonie górą był Austraik - 6:4, 7:6.

Mecz Janowicz - Melzer zostanie rozegrany w czwartek ok. godz. 18. Brak transmisji TV, ale można oglądać darmowy stream online. Dostępny jest na stronie www.atpworltour.com. Należy najechać kursorem na zakładkę "Tournaments", a następnie kliknąć "ATP Challenger Tour"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: