SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Australian Open: Radwańska błysnęła na imprezie zawodniczek. Ale sukienka! [GALERIA]

Australian Open: Radwańska błysnęła na imprezie zawodniczek. Ale sukienka! [GALERIA]

16.01.2017, godz. 07:19
Agnieszka Radwańska i
foto: Twitter

Agnieszka Radwańska (28 l.) zachwyciła na imprezie zawodników przed Australian Open. Ubrana w białą sukienkę prezentowała się znakomicie. Miejmy nadzieję, że błyśnie również na korcie, gdy we wtorek ok. godziny 11.30 w I rundzie zagra z Cwietaną Pironkową (nr 63 WTA). Zobaczcie ZDJĘCIA Polki z imprezy zawodników w Melbourne.

Ostatni pojedynek Agnieszki z Bułgarką to wyjątkowo przykra porażka w IV rundzie ubiegłorocznego French Open. Radwańska prowadziła już w tym meczu 6:2, 3:0, ale rywalizację przerwał ulewny deszcz. Kiedy w końcu po dwóch dniach panie znów wyszły na kort, krakowianka była bezradna. W anormalnych warunkach, przy wciąż padającym deszczu i nasiąkniętych wodą ciężkich piłkach, roztrwoniła szybko przewagę i przegrała 6:2, 3:6, 3:6. W sumie Radwańska i Pironkowa grały ze sobą aż 12 razy. Bilans tych pojedynków to 9-3 dla Agnieszki.

- Na pewno jak na pierwszą rundę to trudna rywalka - mówi Radwańska. - Grałyśmy ze sobą mnóstwo razy. Ostatnio w Paryżu, ale rozegraliśmy też dużo trzysetowych spotkań na różnych nawierzchniach. Spodziewam się ciężkiego meczu, w którym będzie dużo biegania.

Slaying from every angle #AgaRadwanska #Radwanska #AusOpen

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aga Radwanska (@aradwanskalive) 15 Sty, 2017 o 1:33 PST

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: