SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Australian Open: Radwańska - Lucić-Baroni NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Australian Open: Radwańska - Lucić-Baroni NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

19.01.2017, godz. 08:53
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: AP

Agnieszka Radwańska - Mirjana Lucić-Baroni NA ŻYWO. Gdzie i kiedy transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z meczu w II rundzie Australian Open. O której godzinie? Agnieszka Radwańska jest już w II rundzie wielkoszlemowego turnieju w Melbourne i czeka na kolejne spotkanie. Jej następną rywalką będzie doświadczona Chorwatka Mirjana Lucić-Baroni. To barwna postać, która ma za sobą ciekawą przeszłość. Kiedy mecz Radwańska - Lucić-Baroni w Australian Open? Która telewizja pokaże to spotkanie?

Agnieszka Radwańska w I rundzie Australian Open pokonała 6:1, 4:6, 6:1 Bułgarkę Cwetanę Pironkową (nr 64), a w czasie tego spotkania zaprezentowała kilka fenomenalnych zagrań, m.in. uderzenie w pełnym biegu między nogami (tzw. hot-dog). Kolejną rywalką Polki będzie Chorwatka Mirjana Lucić-Baroni (nr 79), która we wtorek ograła 4:6, 6:3, 6:4 Chinkę Qiang Wang (nr 70).
Urodzna w Nimczech Lucić-Baroni to ciekawa zawodniczka. Ma już 35 lat, a największe sukcesy odnosiła jako... juniorka i nastolatka. W 1999 roku jako rewelacyjna 17-latka doszła nawet do półfinału seniorskiego Wimbledonu, a w rankingu wspięła się na 32. miejsce. Ale potem zaczęły się problemy osobiste. Nad młodą tenisistką znęcał się ojciec, brutalnie ją bił. Chorwatka z powodu domowej przemocy miała kłopoty z psychiką. Do tego doszły problemy finansowe i z nadwagą. Przerwała karierę. Wróciła na dobre dopiero w 2007 roku, jako 25 latka.
To zawodniczka preferujący agresywy styl gry. Uderza piłki z dużą siłą, na pełnym ryzyku. Polka grała z Chorwatką 2 razy, oba te spotkania wygrała i obu Lucić-Baroni... nie dokończyła z powodu kontuzji. Najpierw było 6:4, 0:1 i krecz w Dausze (2014), a potem 6:4, 2:1 i krecz w Eastbourne (2016). Co ciekawe, niedawno trenerem Chorwatki był Maciej Synówka, były opiekun m.in. Uli Radwańskiej.
Mecz Radwańska - Lucić-Baroni w II rundzie Australian Open zostanie rozegrany w czwartek o godz. 9 czasu polskiego. Transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Stream w usłudze Eurosport Player.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: