SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Australian Open: Radwańska - Pironkowa w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

Australian Open: Radwańska - Pironkowa w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

17.01.2017, godz. 11:13
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska podczas finału z Johanną Kontą w turnieju WTA w Sydney foto: AP

Agnieszka Radwańska - Cwietana Pironkowa NA ŻYWO. Gdzie i kiedy transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z Australian Open? O której godzinie? Rozstawiona z numerem 3 Agnieszka Radwańska rozpoczyna rywalizację w Australian Open, w którym aż sześć razy dochodziła do ćwierćfinału, a dwa razy była w półfinale. W I rundzie jej rywalką będzie Bułgarka Cwietana Pironkowa, z którą Polka ostatni mecz przegrała i była to jedna z najboleśniejszych porażek krakowianki w poprzednim sezonie. Kiedy mecz Radwańska - Pironkowa? Która telewizja pokazuje Australian Open?

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Agnieszka Radwańska rok temu doszła w Australian Open do półfinału (porażka z Sereną Williams), więc ma dużo punktów do obrony. Rywalizację w Melbourne rozpocznie we wtorek, a jej rywalką w I rundzie będzie Bułgarka Cwietana Pironkowa (nr 63). Ostatni pojedynek Polki z tą tenisistką to wyjątkowo przykra porażka w IV rundzie ubiegłorocznego French Open. Radwańska prowadziła już w tym meczu 6:2, 3:0, ale rywalizację przerwał ulewny deszcz. Kiedy w końcu po dwóch dniach panie znów mogły wyjść na kort w Paryżu, krakowianka była bezradna. W anormalnych warunkach, przy wciąż padającym deszczu i nasiąkniętych wodą ciężkich piłkach, roztrwoniła szybko przewagę i przegrała 6:2, 3:6, 3:6. W sumie Radwańska i Pironkowa grały ze sobą aż 12 razy. Bilans tych pojedynków to 9-3 dla Agnieszki.
- Na pewno jak na pierwszą rundę to trudna rywalka - mówi Radwańska. - Grałyśmy ze sobą mnóstwo razy. Ostatnio była ta porażka w Paryżu, ale rozegraliśmy też dużo trzysetowych spotkań na różnych nawierzchniach. Pironkowa to bardzo niewygodna rywalka. Spodziewam się ciężkiego meczu, w którym będzie dużo biegania. Będę musiała pracować na każdy punkt - dodała Agnieszka.

Mecz Radwańska - Pironkowa w I rundzie Australian Open zostanie rozegrany we wtorek na Rod Laver Arena (główny obiekt) w sesji wieczornej, zaraz po zakończeniu meczu Djoković - Verdasco, który zacznie się o godz. 19 (9 czasu polskiego). Zatem Polka pojawi się na korcie ok. godz. 11.30-12.30 czasu polskiego. Aby być pewnym godziny rozpoczęcia meczu, polecamy śledzić naszą RELACJĘ LIVE. Transmisja z Australian Open w Eurosporcie i Eurosporcie 2. Stream w usłudze Eurosport Player.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: