SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Australian Open: Radwańska poczęstowała hot-dogiem. Co za akcja! [WIDEO]

Australian Open: Radwańska poczęstowała hot-dogiem. Co za akcja! [WIDEO]

17.01.2017, godz. 15:45
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska uwielbia czarować na korcie. Piękne, nieszablonowe, a przede wszystkim skuteczne zagrania to jej tenisowa specjalność. Na otwarcie Australian Open wyczarowała smakowitego "hot-doga" - pokonała przeciwniczkę uderzeniem między nogami! To trzeba zobaczyć.

Agnieszka Radwańska oczarowała publiczność w czwartym gemie drugiego seta meczu z Cwietaną Pironkową. Polka potrzebowała szybko odrobić stratę przełamania i nie dość, że dopięła swego, to na dodatek zrobiła to w genialnym stylu! Jedną z wymian po serwisie Bułgarki zakończyła tak, jak tylko ona potrafi w całym cyklu WTA. Wyglądało to na strzał rozpaczy. Isia goniła piłkę i nie miała czasu się obrócić. Postanowiła więc odbić ją między nogami! Do przeciwniczki była ustawiona plecami, nie widziała kortu. To nie przeszkodziło jej w cudownym minięciu Pironkowej pod siatką.

Czy to zagranie już zasługuje na najlepszą akcję turnieju? Jeśli nie to tylko dlatego, że Polka jeszcze ma jakiegoś asa w rękawie. Może pokaże coś nowego w kolejnej rundzie?

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: