SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Poprawiny po weselu Radwańskiej. Tomasz Hajto pokazał ZDJĘCIA!

Poprawiny po weselu Radwańskiej. Tomasz Hajto pokazał ZDJĘCIA!

23.07.2017, godz. 19:08
Poprawiny po weselu Agnieszki Radwańskiej
Agnieszka Radwańska na rękach Andżeliki Kerber, Karoliny Woźniackiej i Urszuli Radwańskiej foto:

Aby polskiej tradycji stało się zadość, Agnieszka Radwańska zorganizowała dzień po swoim weselu poprawiny. Znakomici goście mogli w nieco luźniejszej atmosferze świętować zmianę stanu cywilnego najlepszej polskiej tenisistki. Do sieci zdjęcia wrzucił Tomasz Hajto. Komentatora sportowego wyraźnie rozpierała duma, że spotkał na przyjęciach takie osobistości jak Karolina Woźniacka, czy Angelika Kerber.

W sobotę Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta. Po uroczystości zaślubin odbyło się wesele, na którym nie zabrakło znanych postaci świata sportu i nie tylko. W Hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem bawili się między innymi Karolina Woźniacka, Angelika Kerber, Jerzy Janowicz, czy Łukasz Kubot. Zapraszono także Tomasza Hajtę, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, a obecnie komentatora sportowego i wielbiciela tenisa ziemnego.

Po hucznej zabawie przyszła pora na poprawiny. Zaproszeni goście spotkali się raz jeszcze, tym razem w nieco luźniejszej atmosferze. Z tego przyjęcia zdjęciami pochwalił się właśnie Tomasz Hajto. Przygotowaliśmy dla was galerię, która zaznacza obecność byłego piłkarza, a także ukazuje, jak bawią się pozostali goście weselni dzień po weselu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: