SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Ciężarna Serena Williams w kostiumie kąpielowym [ZDJĘCIE]

Ciężarna Serena Williams w kostiumie kąpielowym [ZDJĘCIE]

19.05.2017, godz. 16:58
Serena Williams, tenis, Stany Zjednoczone
8. Serena Williams, tenis (Stany Zjednoczone) - 28,9 mln dolarów foto: Eastnews

Serena Wlliams spodziewa się dziecka i od stycznia nie walczy w tenisowych turniejach. Amerykańska tenisistka błyszczy za to na salonach i... na jachcie. Gwiazda wrzuciła właśnie zdjęcie z wakacji. Ubrana jest w kostium kąpielowy i wyraźnie widać jej zaookrąglony brzuszek. Zobaczcie, jak prezentuje się Serena Williams w szóstym miesiącu ciąży.

Serena Williams w kwietniu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Młodsza ze słynnych sióstr Williams zaręczona jest z 33-letnim Alexisem Ohanianem, przedsiębiorcą internetowym. Mamą powinna zostać późnym latem. Kiedy w styczniu wygrała Australian Open, była już w stanie błogosławionym. Od tego czasu nie pojawiała się na korcie, ale mimo to dopiero niedawno straciła prowadzenie w rankingu WTA. Wyprzedziła ją reprezentująca Niemcy Andżelika Kerber.

Kiedy inne tenisistki walczą na korcie, przygotowując się do French Open (28 maja), Serena relaksuje się na jachcie. Amerykanka pochwaliła się właśnie zdjęciem z wypoczynkowego rejsu. Ubrana w kostium kąpielowy przyszła mama prezentuje ciążowy brzuszek. Williams zapowiedziała, że nie zamierza kończyć jeszcze kariery. Po urodzeniu dziecka w 2018 roku ma wrócić na kort. Będzie miała wtedy 37 lat.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: