SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Dominika Cibulkova znów kusi PUPĄ. Seksowna? [ZDJĘCIA]

Dominika Cibulkova znów kusi PUPĄ. Seksowna? [ZDJĘCIA]

03.04.2017, godz. 09:04
Dominika Cibulkova
foto:

Dominika Cibulkova kiedy tylko ma kilka tygodni wolnego lubi wyskoczyć w gorące miejsce i podładować akumulatory przed kolejnymi turniejami, grzejąc się na słońcu. Tym razem słowacka tenisistka (nr 4 WTA) poleciała wraz z mężem do Maroka. Dumna ze swoich kobiecych krągłości filigranowa Domi znów zachwyciła swoich fanów seksownymi zdjęciami, na których prezentuje pupę. To z pewnością mocna strona sympatycznej mistrzyni WTA Finals. Zobaczcie gorące fotki Cibulkovej.

Dominika Cibulkova z turnieju WTA w Miami odpadła dość szybko, bo w IV rundzie (przegrała z Safarovą). Niezrażona tym czwarta rakieta świata postanowiła trochę odpocząć przed sezonem na mączce. Słowaczka wygrzewa się w Marakeszu razem z mężem Miso Navarą, którego poślubiła w lipcu.
Cibulkova znana jest z tego, że lubi rozgrzewać swoich fanów seksownymi zdjęciami. Zamieszcza je na m.in. Instagramie. Gorące fotki seksownej słowackiej tenisistki podziwiać można było też niedawno w magazyie "For Man" (Dla Panów). Mistrzyni WTA Finals bardzo lubi pokazywać swoje wdzięki i nie boi się odważnych sesji. Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie. Powyżej nasza obszerna galeria.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: