Agnieszka Radwańska wygrała WTA Montreal

Autor: East News Agnieszka Radwańska wygrała WTA Montreal

Fed Cup: Agnieszka Radwańska bez szans z Marią Szarapową. Polska przegrała z Rosją [ZAPIS RELACJI]

2015-02-08 15:03

1:6, 5:7 - Agnieszka Radwańska była dzisiaj wyraźnie słabsza od Marii Szarapowej i przegrała w Krakowie w dwóch setach. Polska uległa Rosji w ćwierćfinale i to "Sborna" zagra w półfinale tych rozgrywek. Tak relacjonowaliśmy decydujące spotkanie Radwańska - Szarapowa.

Agnieszka Radwańska w sobotę zawiodła. Miała pokonać Swietłanę Kuzniecową, tymczasem w trzech setach właściwie tylko momentami nawiązywała równą walkę. Później niepotrzebnie też postanowiła się ze swojej chwili słabości tłumaczyć i wyszło średnio. Za powód słabszej dyspozycji uznała bowiem... złą nawierzchnię w krakowskiej hali. Miała promować zawodniczki preferujące szybki tenis, tymczasem krótki czas montażu kortu sprawił, że ten okazał się stosunkowo wolny.

Swietłana Kuzniecowa: Narzekacie na nawierzchnię? Jesteście śmieszni [WIDEO]

Tłumaczenia Polki szybko wyśmiała Swietłana Kuzniecowa. W stronę dziennikarzy rzuciła wręcz, że są... śmieszni. Później dodała, że to ona wygrała i nie najmniejszej ochoty, by w jakikolwiek sposób odnosić się do absurdalnych zarzutów.

Dziś nei ma co narzekać. Radwańska w pierwszym secie wygrałą jednego gema, a na to wymówki, poza słabą grą, nie ma.

A momenty? Oczywiście były. A to spiker prosił o przestawienie volvo, a to Szarapowam pobudzała. Siebie, głośnymi okrzykami. W końcu Radwańska doszła rywalkę z 2:5 na 5:5. Na awięcej stać jej już nie było.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!