SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Genie Bouchard wyrwała gwiazdora NHL. Gorące ZDJĘCIA z wakacji tenisistki i hokeisty

Genie Bouchard wyrwała gwiazdora NHL. Gorące ZDJĘCIA z wakacji tenisistki i hokeisty

03.02.2017, godz. 10:21
Eugenie Bouchard
foto: Instagram/East News

Genie Bouchard uznawana jest za jedną z najseksowniejszych sportsmenek na świecie. Dlatego dla wielu fanów jej urody ta wiadomość będzie dotkliwym ciosem. Kanadyjska piękność w osobliwy sposób potwierdziła, że nie jest już wolna. Tenisistka (nr 47 WTA) spotyka się z Jordanem Caronem, hokeistą St. Louis Blues. Zobaczcie gorące ZDJĘCIA ze wspólnych wakacji seksownej Genie i gwiazdora ligi NHL.

Genie Bouchard w 2014 roku szturmem wdarła się do TOP-5 rankingu, dochodząc do finału Wimbledonu oraz półfinałów Australian Open i French Open. Jednak ostatnie lata nie były już dla niej tak udane. Od prawie trzech lat nie zdobyła żadnego trofeum. Piękna Kandyjka zdobyła za to serce przystojnego hokeisy.
O tym związku plątkowało się już od jakiegoś czasu. Pojawiły się nawet wspólne zdjęcia Genie Bouchard i Jordana Carona, ale mogła być to przecież tylko przyjaźń. W końcu tenisistka i hokeista potwierdzili, że łączy ich coś więcej. Tego samego dnia zamieścili na Instagramie zdjęcia ze wspólnych wakacji w Portoryko, na których... Zresztą sami zobaczcie.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Genie Bouchard (@geniebouchard) 29 Sty, 2017 o 2:42 PST

Life is good

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jordan Caron (@jordcaron) 29 Sty, 2017 o 12:55 PST

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: