SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Iga Odrzywołek, czyli najseksowniejsza tenisistka w Polsce! [ZDJĘCIA]

Iga Odrzywołek, czyli najseksowniejsza tenisistka w Polsce! [ZDJĘCIA]

05.01.2017, godz. 12:44
Iga Odrzywołek, czyli najseksowniejsza tenisistka w Polsce!
foto:

Panie i Panowie, poznajcie Igę Odrzywołek! Młoda zawodniczka Górnika Bytom to przede wszystkim wicemistrzyni Polski w deblu kobiet do lat 21 oraz wicemistrzyni Polski w mikście, lecz nas olśniło jej wrodzone piękno, którym lubi chwalić się na Instagramie. Ciężka praca, talent i niesamowite ciało - nic dziwnego, że kibice nadali jej tytuł Miss polskich kortów! Zobaczcie seksowne zdjęcia tenisistki

Iga Odrzywołek to idealne połączenie piękna i talentu na korcie. Zawodniczka pochodzi ze Śląska i trenuje w lokalnym Górniku Bytom, a jej kariera nabiera rozpędu. Wystarczy powiedzieć, że do tej pory zdobyła ponad 20 medali w konkursach Mistrzostw Polski. Młoda tenisistka ma w swoim dorobku tytuł halowej wicemistrzyni Polski w deblu kobiet do lat 21, który wywalczyła rok temu razem z Oliwią Szymczuch. Co więcej, Odrzywołek zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski 2015 w mikście, w którym występuje... ze swoim chłopakiem.

Nie martwcie się, panowie! Polska seksbomba odrzuciła wiele ofert z telewizji i agencji modelingowych, lecz lubi dzielić się swoim pięknem na Instagramie. Znajdziemy tam zarówno zdjęcia z siłowni, na których pozuje w skąpych strojach treningowych, jak i fotki z eleganckich imprez i bankietów. Wszystkie równie atrakcyjne i gorące. Zobaczcie sami!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: