SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Janowicz - Djoković. Pojedynek na WAGs w hicie US Open. Która bardziej SEKSOWNA? [ZDJĘCIA]

Janowicz - Djoković. Pojedynek na WAGs w hicie US Open. Która bardziej SEKSOWNA? [ZDJĘCIA]

29.08.2016, godz. 16:51
Marta Domachowska i Jelena Djoković
Marta Domachowska i Jelena Djoković foto:

Jerzy Janowicz kontra Novak Djoković - starcie Polaka z Serbem to hit pierwszego dnia nowojorskiego US Open. Kiedy Jerzyk i Djoko wyjdą na wypełniony po brzegi słynny Atrhur Ashe Stadium, charyzmatycznych tenisitów dopingować będą ich piękne kobiety. Która bardziej seksowna? Marta Domachowska czy Jelena Djoković? Zobaczcie naszą galarię zdjęć!

W pojedynku z Novakiem Djokoviciem bumkacherzy nie dają Jerzemu Janowiczowi żadnych szans. Zakłady na zwycięstwo serbskiego lidera rankingu, który w Nowym Jorku broni tytułu mistrza US Open, przyjmowane są po kursie... 1,01. Cóż, łodzianin dopiero powoli odbudowuje formę po długiej przerwie spowodowanej przewklekłą kontuzją kolana. A dominacja Djokovicia w cyklu ATP była w ostatnich latach miażdżąca. W rankingu Nole prowadzi z ogromną przewagą.
Dużo bardziej wyrównany byłby pojedynek tych dwóch atetów na WAGs. Obaj mają piękne partnerki. Która z nich jest piękniejsza i bardziej seksowna? Marta Domachowska czy Jelena Djoković (z domu Ristić)? Zobaczcie naszą galerię zdjęć i oceńcie.
A mecz Janowicz - Djoković już w nocy z poniedziałku na wtorek ok. godz. 2. Transmisja w Eurosporcie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: