SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Jerzy Janowicz po zwycięstwie w turnieju cieszył się jak dziecko. Flaga i... [WIDEO]

Jerzy Janowicz po zwycięstwie w turnieju cieszył się jak dziecko. Flaga i... [WIDEO]

27.02.2017, godz. 09:44
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz foto: Eastnews

Jerzy Janowicz wreszcie wrócił do wygrywania na korcie. W niedzielę łodzianin pokonał w finale turnieju ATP Challenger w Bergamo Quentyna Halysa w dwóch setach. Po triumfie po raz kolejny zaskoczył kibiców. W geście radości złapał za polską flagę i wsiadł z nią na motorower, pokonując rundę honorową.

Jerzy Janowicz bardzo długo czekał na sukces. W zasadzie cały zeszły sezon nie grał w tenisa z powodu kontuzji. Gdy pojawiał się na korcie, to wyniki nie były zadowalające. Dlatego triumf w turnieju ATP Challenger w Bergamo mocno go ucieszył. W finale imprezy łódzki zawodnik pokonał Quentina Halysa 6:4, 6:4. Zwycięstwo dało mu dziewięć tysięcy euro i miejsce w pierwszej dwusetce rankingu ATP.

Nic dziwnego, że Janowicz mocno się ucieszył. Jego cieszynka zaskoczyła wszystkich kibiców zgromadzonym przy korcie. Fani bawili się świetnie, gdy "Jerzyk" pokonywał rundę honorową na motorowerze z biało-czerwoną flagą w ręce. Sytuację szybko skomentowała Marta Domachowska. - Już wiem, czym będziesz jeździł po zakupy - skomentowała była tenisistka i partnerka Janowicza.

Rundka honorowa :)

Post udostępniony przez Jerzy janowicz (@jerzy_janowicz_official) 26 Lut, 2017 o 11:35 PST

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: