SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Jerzy Janowicz sprzedaje luksusowe AUDI. Cena to 339 tys. złotych [ZDJĘCIA]

Jerzy Janowicz sprzedaje luksusowe AUDI. Cena to 339 tys. złotych [ZDJĘCIA]

08.12.2016, godz. 13:26
Jerzy Janowicz sprzedaje AUDI
foto:

Jerzy Janowicz (26 l.) sprzedaje luksusowe audi S6. Na jednym z portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi tenisista prezentuje zdjęcia samochodu, którym jeździł od półtora roku (pierwszy właściciel). Cena to 339 tys. zł. To kwota niewiele mniejsza niż zarobki Jerzyka na korcie w tym roku. Czy łodzianin, którego kariera znalazła się na ostrym zakręcie, musi zaciskać pasa, czy też po prostu zmienia auto? Zobaczcie ZDJĘCIA audi S6, które sprzedaje Jerzyk

Zajmujący 282. miejsce w rankingu ATP Jerzy Janowicz w minionym sezonie wzbogacił się o 103 tys. dolarów (424 tys. zł). To mało w porównaniu z poprzednimi latami, a kariera tenisowa związana jest z dużymi kosztami. W 2016 roku łodzianin, który 3 lata temu zajmował już 14. miejsce w rankingu ATP, grał mało, bo leczył przewlekły uraz kolana. Teraz będzie musiał mozolnie odbudowywać swoją karierę i pozycję.

A audi SG C7, które sprzedaje, robi wrażenie. Jak zapewnia Janowicz w ogłoszeniu, tenisista jest pierwszym i jedynym wlascicielem. Luksusowe białe auto ma pełne wyposażenie np. termowizję, headup, bang & olufsen, sportowy wydech, sportowy mechanizm różnicowy, sportowy układ kierowniczy itp.  "Perfekcyjnie zadbane. Absolutnie bezwypadkowe czeka na nowego auto maniaka ;)" - pisze Janowicz.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: