SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Jerzy Janowicz znów szaleje przed komputerem. Tym razem... roztrzaskał klawiaturę! [WIDEO]

Jerzy Janowicz znów szaleje przed komputerem. Tym razem... roztrzaskał klawiaturę! [WIDEO]

26.09.2016, godz. 08:13
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz foto: Super Express

Jerzy Janowicz chyba nie potrafi się wyluzować! Na korcie zdarza mu się przeklnąć, czasem rzucić rakietą i jak się okazuje, wcale nie robi tego na pokaz. Polski tenisista dokładnie taki sam jest bowiem przed komputerem. W wolnym czasie lubi postrzelać w wirtualnym świecie, czasem pojeździć bolidem, ale w sieci, jak jak przy siatce, przypomina granat bez zawleczki. Wybuchnie. Pytanie jest tylko jedno. Kiedy? I odpowiadając, niedawno się zdarzyło. Zobaczcie sami!

Dzieło ostatnie - Counter Strike. Janowicz pogrywa czasem w sieci w tę popularną komputerową strzelankę. Skradanie, celowanie, zastrzelenie wroga. Zasady banalnie proste. "Jerzyk" nawet hobby traktuje jednak śmiertelnie poważnie. Podczas jednej z gier został trafiony przez przeciwnika. Tak zwany "headshot". Precyzyjne trafienie w głowę i natychmiastowa eliminacja z dalszej gry. Dla naszego asa to było zdecydowanie zbyt wiele. Reakcja zaskoczyła pewnie nawet innych współtowarzyszy zabawy. Janowicz bezceremonialnie wziął bowiem w obroty klawiaturę i na oczach innych graczy... rozbił ją o stół. Prawdziwa furia, po której z klawiatury nie było czego zbierać. Nawet bowiem na miernej jakości nagraniu widać, że z urządzenia zostały tylko szczątki.

Całe nagranie możecie zobaczyć w tym miejscu.

Miejmy nadzieję, że podobne wybuchy adrenaliny tylko pomogą naszemu sportowcowi wrócić do wielkiej formy. Wciąż bowiem czekamy na przełamanie "Jerzyka" - kiedyś jednego z najbardziej utalentowanych tenisistów świata.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: