SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Karolina Woźniacka NAGO. Jest WIDEO z rozbieranej sesji!

Karolina Woźniacka NAGO. Jest WIDEO z rozbieranej sesji!

01.07.2017, godz. 22:12
Karolina Woźniacka, sesja dla ESPN
foto: ESPN

Karolina Woźniacka kilka dni temu pochwaliła się pierwszym zdjęciem z efektownej rozbieranej sesji dla magazynu "ESPN Body Issue". Fotografia, na której zupełnie naga gwiazda, serwuje, grając w tenisa, zrobiło duże zamieszanie w internecie. Teraz oglądać można WIDEO nagrane w czasie robienia zdjęć. Robi wrażenie! Zobaczcie.

Pamiętacie sesję Agnieszki Radwańskiej w wydaniu "ESPN Body Issue"? Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia nagiej Polki, w naszym kraju zrobiło się duże zamieszanie. Mimo, że fotografie w tym wydawnictwie nie mają charakteru erotycznego, a projekt ma promować zdrowy styl życia, nie brakowało głosów oburzenia, głównie w konserwatywnych środowiskach katolickich.
- Na temat tych zdjęć najchętniej wypowiadali się ci, którzy ich nie widzieli i w ogóle nie mają pojęcia, co to za pismo. Swoje dołożyły od siebie też media i wszyscy pewnie wyobrażali sobie jakąś pornografię. A magazyn "ESPN Body Issue" pokazuje po prostu piękno wysportowanego ciała i propaguje zdrowy tryb życia. Za udział w sesji nikt nie dostaje nawet centa, bo zaproszenie do niej to wielkie wyróżnienie dla każdego zawodnika - nie kryła zdziwienia Radwańska po fali krytyki jaka na nią spadła.

Teraz dla magazynu "ESPN Body Issue" zapozowała Karolina Woźniacka. Mająca polskie korzenie duńska tenisistka pochwaliła się efektowną fotografią z sesji dla amerykańskiego pisma. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Poniżej wspomniane zdjęcie i WIDEO nagrane w czasie tej sesji.

Proud and excited for this one! Thank you #ESPNBody for the cover!! Link in bio

Post udostępniony przez Caroline Wozniacki (@carowozniacki) 27 Cze, 2017 o 7:24 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: