SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Kiedy ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? Są pierwsze informacje!

Kiedy ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? Są pierwsze informacje!

22.05.2017, godz. 09:52
Agnieszka Radwańska, sukienka_1pub
foto:

Agnieszka Radwańska jakiś czas temu poinformowała, że planuje ślub ze swoim partnerem Dawidem Celtem. Najlepsza polska tenisistka dotychczas skrzętnie ukrywała szczegóły uroczystości. Najpierw jednak "Super Express" przyłapał ją w atelier znanej projektantki, gdzie najprawdopodobniej przymierzała suknię ślubną. Teraz dziennikarze ustalili datę tego wyjątkowego dla pary dnia.

Agnieszka Radwańska myśli o ślubie już na poważnie! Isia niedawno spędzała czas w Warszawie. "Super Express" przyłapał najlepszą polską tenisistkę w atelier znanej projektantki, gdzie szyta jest suknia na ten wyjątkowy dla sportsmentki dzień. Najprawdopodobniej już przymierzała kreację ślubną. Ostatnio krakowianka na kortach nie przebywała, ponieważ odniosła kontuzję. Wróci na wielkoszlemowy Roland Garros, który rozpocznie się już 28 maja.

Zobacz: Agnieszka Radwańska przymierzała suknię ślubną? [ZDJĘCIA]

Agnieszce Radwańskiej i Dawidowi Celtowi dotychczas udawało się skutecznie chronić wszelkie tajemnice związane z uroczystością. "Party" udało się jednak ustalić nareszcie termin zaślubin. Według magazynu ceremonia odbędzie się w Krakowie. Tenisistka i jej partner mają pobrać się w połowie lipca, dokładnie tydzień lub dwa po zakończeniu Wimbledonu. Wielkoszlemowy turniej na Wyspach Brytyjskich jest ulubionym naszej zawodniczki.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: