SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Legwan na korcie! Gad wtargnął na mecz tenisa [WIDEO]

Legwan na korcie! Gad wtargnął na mecz tenisa [WIDEO]

23.03.2017, godz. 15:35
legwan na korcie, Tommy Haas
foto: YouTube

W tym tygodniu tenisiści rywalizują w słonecznym Miami, gdzie podczas jednego ze spotkań miała miejsce zabawna sytuacja. Mecz Tommy Haas - Jiri Vesely został przerwany przez... legwana, który wtargnął na kort! Szybki i zwinny gad długo nie dawał się złapać. Zafundował kibicom ogromną dawkę śmiechu! Zobacz wideo z wizyty niespodziewanego gościa.

Rywalizacja w ATP World Tour 2017 przeniosła się do słonecznego Miami, a klimat Florydy z pewnością odpowiada zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Tym razem amerykańskie korty zaskoczyły wszystkich. Podczas środowego meczu Tommy Haas - Jiri Vesely na obiekcie pojawił się... legwan!

Gad zaczaił się za bandami reklamowymi, po czym wybiegł na kort. Spotkanie przerwano, a organizatorzy bezskutecznie próbowali złapać niespodziewanego gościa. Udana ucieczka i specyficzny sposób poruszania się zwierzęcia sprawiły, że całe trybuny wybuchnęły śmiechem. Kibice wyjęli telefony i filmowali zaskakującą sytuację. Tommy Haas zdążył nawet uchwycić legwana i zrobić sobie z nim zabawne selfie. Niemiecki tenisista od razu podzielił się zdjęciem ze swoimi fanami na Instagramie:

Special selfie @miamiopen , thanks for coming out to watch some Tennis

Post udostępniony przez tommy haas (@tommyhaasofficial) 22 Mar, 2017 o 3:53 PDT

A tak wyglądała cała sytuacja. - To najlepsza jaszczurka w historii światowego tego sportu! - komentują wielbiciele tenisa. Czym jeszcze zaskoczą nas korty w Miami?

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: