SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Łukasz Kubot i jego dziewczyna. Kim jest Katarzyna Piter, ukochana mistrza Wimbledonu? [ZDJĘCIA]

Łukasz Kubot i jego dziewczyna. Kim jest Katarzyna Piter, ukochana mistrza Wimbledonu? [ZDJĘCIA]

16.07.2017, godz. 21:55
Ale jej zaserwował całusa
Łukasz Kubot i Katarzyna Piter foto:

Łukasz Kubot to wybitny tenista, bardzo fajny i skromny człowiek, a do tego jest przystojnym facetem. To świetna partia, ale serce mistrza Wimbledonu jest już zajęte. Dziewczyną Łukasza jest od około trzech lat Katarzyna Piter, urodziwa tenisistka z Poznania. Zobaczcie ZDJĘCIA pary.

Partnerką Łukasza Kubota była przez wiele lat Słowaczka Eva Slaninkova. Polak mieszkał z nią w Pradze. Po wygranym Australian Open (2014) polski tenisista zdradził jednak, że ten związek to już przeszłość, a teraz zamierza skoncentrować się wyłącznie na tenisie. Skupił się też na... tenisistce.
Pochodząca z Poznania Kasia Piter to utalentowana zawodniczka. W 2014 roku była nawet na 95. miejscu w rankingu WTA, ale potem miała spore problemy z kontuzjami i formą (obecnie nr 218). Ma 26 lat. Kiedy Łukasz walczył w finale Wimbledonu, Kasi zabrakło w jego loży. To dlatego, że w tym czasie walczyła w turnieju WTA International w Bukareszcie.

To kolejny gorący romans polskich tenisistów, którzy chętnie dobierają się w pary. Partnerką Jerzego Janowicza jest od lat Marta Domachowska, a Agnieszka Radwańska wkrótce poślubi jej tenisowego sparingpartnera Dawida Celta. Na tym nie koniec. Ula Radwańska spotyka się z tenisistą Piotrem Gadomskim, Paula Kania tworzy parę z Błażejem Koniuszem.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: