SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Łukasz Kubot jak James Bond. Balował na przyjęciu z Rosjankami [ZDJĘCIA]

Łukasz Kubot jak James Bond. Balował na przyjęciu z Rosjankami [ZDJĘCIA]

17.07.2017, godz. 13:35
Marcelo Melo, Jekaterina Makarowa, Jelena Wiesnina i Łukasz Kubot
Marcelo Melo i Łukasz Kubot na imprezie Champions Dinner bawili się m.in. z Jekateriną Makarową i Jeleną Wiesniną, które w deblu kobiet rozbiły rywali 6:0, 6:0. foto:

Dla polskiego tenisa tegoroczny Wimbledon był wyjątkowy. W sobotni wieczór po blisko pięciogodzinnym pięciosetowym boju Łukasz Kubot do spółki z Marcelo Melo triumfowali w grze deblowej mężczyzn. Nie dziwne więc, że w niedzielę podczas tradycyjnej kolacji mistrzów humor ich nie opuszczał. Podczas kolacji, w której udział brali też członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, Polak robił furorę jako... James Bond.

Łukasz Kubot i Marcelo Melo tegoroczną drabinkę Wimbledonu przeszli jak burza, pokonując po drodze mocne pary. W finale spotkali teoretycznie niżej notowanych rywali. Ale walka o końcowy triumf była po prostu mordercza. Po blisko pięciogodzinnym boju Polak i Brazylijczyk mogli paść sobie w objęcia, ciesząc się z prestiżowego tytułu, a to nie był koniec ich świętowania.

W niedzielę wieczorem obaj zjawili się bowiem na tradycyjnym Champions Dinner, czyli odbywającym się po Wimbledonie przyjęciu dla zwycięzców turnieju, w którym udział biorą też członkowie rodziny królewskiej. A ubrany w smoking i muchę Polak prezentował się niczym... słynny agent 007. Co zresztą dostrzegł jego partner, który w trakcie imprezy żartobliwie przezywał kolegę Jamesem Bondem.

Patrząc na zdjęcia trudno się dziwić. Kubot faktycznie wyglądał, jakby dopiero co wysiadł z luksusowego Aston Martina charakterystycznego dla najpopularniejszego agenta specjalnego na świecie. Obu tenisistów przez całą kolację nie opuszczał humor i co chwila dzielili się z kibicami nowymi zdjęciami. Ale też trudno się dziwić ich szczęściu. Wimbledonu nie wygrywa się codziennie. Chyba, że jest się Rogerem Federerem...

Kubot i Melo siedzieli przy jednym stoliku z Rosjankami Jekateriną Makarową i Jeleną Wiesniną. Znakomite deblistki zaraz po wygranym przez Polaka i Brazylijczyka finale też walczyły o tytuł mistrzyń Wimbledonu. I wygrały swój finałowy mecz 6:0, 6:0! Potem na uroczystej gali bawiły się z Kubotem i Melo.

From yesterday Champions Dinner @wimbledon #wimbledon #doubles #melokubot #chamoions #lukaszkubot

Post udostępniony przez Łukasz Kubot (@lukaszkubot) 17 Lip, 2017 o 12:30 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: