SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Łukasz Kubot ZNOKAUTOWAŁ swojego partnera! [WIDEO]

Łukasz Kubot ZNOKAUTOWAŁ swojego partnera! [WIDEO]

20.05.2017, godz. 16:21
Łukasz Kubot
Łukasz Kubot foto: Super Express

Łukasz Kubot i Marcelo Melo na korcie rozumieją się bez słów. Panowie tworzą świetną parę deblową, która jest postrachem najlepszych na świecie. Podczas turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Rzymie doszło między nimi jednak do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Polak posłał atomowy serwis, który trafił w tył głowy Brazylijczyka i znokautował go na ładnych kilka minut! Zobaczcie wideo!

Łukasz Kubot jakiś czas temu uznał, że warto przerzucić się z kariery singlowej na deblową. Decyzja ta okazała się niezwykle trafiona. W parze z Marcelo Melo Polak gra fantastycznie i dwójka ta uznawana jest za jedną z lepszych w całej stawce. Choć panowie świetnie się dogadują, to na korcie czasami dochodzi do wyjątkowo nieprzyjemnych sytuacji. Tak było na przykład podczas turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Rzymie.

Gdy nadszedł moment, w którym Łukasz Kubot musiał zaserwować, postanowił posłać prawdziwą bombę. Niestety, piłka nie przeleciała nawet na drugą stronę, ponieważ wcześniej uderzyła... w tył głowy Melo! Brazylijczyk od razu upadł i złapał się za bolące miejsce. Minęło dobre kilka minut zanim był w stanie kontynuować grę. Długo jeszcze po tej sytuacji przykładał lód na głowę. Serwis Polaka osiągnął prędkość 154 kilometrów na godzinę! Polsko-brazylijska para przegrała ostatecznie z Henrim Kontinenem i Johnem Peersem. Niewykluczone, że do wyniku przyczynił się uraz Marcelo Melo.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: