SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Małgorzata Socha na ślubie Agnieszki Radwańskiej. Niezwykła przyjaźń tenisistki i aktorki [ZDJĘCIA]

Małgorzata Socha na ślubie Agnieszki Radwańskiej. Niezwykła przyjaźń tenisistki i aktorki [ZDJĘCIA]

24.07.2017, godz. 13:12
Małgorzata Socha na ślubie Agnieszki Radwańskiej
Małgorzata Socha na ślubie Agnieszki Radwańskiej foto:

Na ślubie i weselu Agnieszki Radwańskiej pojawiła się też Małgorzata Socha, popularna aktorka znana głównie z seriali. Sympatyczna gwiazda ekranu życzyła młodej parze, żeby... piłeczki tenisowe leciały tam gdzie trzeba. Radwańska i Socha bardzo się przyjaźnią. Isia poświęciła nawet aktorce spory fragment w swojej książce. Zobaczcie, jak Małgosia Socha bawiła się na weselu Radwańskiej i Celta. Mamy ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska i Małgorzata Socha bardzo się lubią. Isia twierdzi, że nadają na dokładnie tych samych falach, co jest dla niej dość niezwykłe. "Rzadko się widujemy, kontakt mamy bardzo sporadyczny, bo jesteśmy kobietami pracującymi. Naprawdę świetna dziewczyna, naturalna, skromna, zachowująca się całkiem normalnie, a nie jak gwiazda telewizji. Od razu była "chemia" między nami, od początku wydawało mi się, że znam ją już od wielu lat. Zaprosiła nas kiedyś do Teatru 6. piętro na przedstawienie, w którym występowała. Było super! Mam nadzieję, że niedługo będzie czas na powtórkę" - opisała relacje z aktorką Radwańska w swojej książce "Jestem Isia".

Małgorzata Socha gościła na ślubie i weselu Radwańskiej i Celta. Widać było, że aktorka i tenisistka uwielbiają swoje towarzystwo. "Najlepsze życzenia dla Młodych! Żeby wszystko układało się po Waszej myśli, a piłeczki tenisowe leciały tam gdzie trzeba" - złożyła żartobliwe życzenia Socha.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: