SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Kiedy ślub Agnieszki Radwańskiej? Jej mama zdradziła miejsce i termin!

Kiedy ślub Agnieszki Radwańskiej? Jej mama zdradziła miejsce i termin!

28.06.2017, godz. 06:51
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt foto: Super Express

Agnieszka Radwańska ostatnio zmagała się z kłopotami zdrowotnymi i na korcie też nie jest w pełni formy, ale na tenisie trudno jej się skupić z jeszcze innego powodu. Już wkrótce 28-latka stanie na ślubnym kobiercu i wyjdzie za mąż za swojego partnera Dawida Celta, a my wiemy kiedy i gdzie to nastąpi! Termin i miejsce uroczystości zdradziła bowiem mama zawodniczki Katarzyna Radwańska.

O ślubie Agnieszki Radwańskiej mówi się ostatnio dużo więcej, niż o jej dokonaniach na korcie. Polska zawodniczka nie może bieżącego sezonu zaliczyć do udanych. Długo zmagała się z problemami zdrowotnymi, które wpłynęły też na jej formę sportową. W 2017 roku Isia zdecydowanie nie błyszczy, a koncentracji na sporcie z pewnością nie sprzyja też fakt szybko zbliżających się uroczystości zaślubin z Dawidem Celtem.

Kibice od dobrych kilku miesięcy zastanawiali się kiedy i gdzie Radwańska stanie na ślubnym kobiercu. Różne portale plotkarskie prześcigały się w doniesieniach dotyczących dat, a jedną z nich miała być połowa lipca. To jednak okazała się nieprawda, a termin i miejsce wielkiego święta tenisitki zdradziła... jej mama, Katarzyna Radwańska.

- Ślub odbędzie się we wrześniu, po nowojorskim turnieju US Open, w rodzinnym Krakowie - powiedziała w rozmowie z portalem "Polskatimes.pl". Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości. Teraz zagadką pozostaje jedynie dzień, w jakim polska zawodniczka powie sakramentalne "tak" swojemu przyszłemu mężowi.

Karolina Woźniacka NAGO! Gorące ZDJĘCIA tenisistki w prestiżowym magazynie

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: