SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Maria Szarapowa błyszczała na oscarowej gali. Co za kreacja! [ZDJĘCIA]

Maria Szarapowa błyszczała na oscarowej gali. Co za kreacja! [ZDJĘCIA]

27.02.2017, godz. 14:38
Maria Szarapowa
foto: Instagram

Maria Szarapowa szykuje się do powrotu na kort, a w przerwach między treningami błyszczy na salonach. Rosyjska tenisistka bawiła się świetnie na gali, na której wręczono Oscary. Długonoga piękność tradycyjnie zachwyciła efektowną kreacją. Wyglądała jak filmowa gwiazda. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Zdyskwalifikowana za przyjmowanie zabronionych środków(meldonium) Maria Szarapowa na kort wróci pod koniec kwietnia. Jej pierwszym turniejem będzie Stuttgart Open w Stuttgarcie. - Po dyskwalifikacji wrócę silniejsza - nie ma wątpliwości Rosjanka, była liderka rankingu WTA. Na początku Szarapowa będzie musiała liczyć na "dzikie karty" od organizatorów turniejów. To dlatego, że wypadła z rankingu WTA przez trwającą ponad rok nieobecność w cyklu. Dopingową wpadkę zaliczyła w styczniu 2016 roku na Australian Open.
Szarapowa, która w kwietniu skończy 30 lat, zapewnia, że jest w świetnej dyspozycji. Mistrzowską formą seksowna Masza błysnęła na oscarowej gali. Wyglądała pięknie w eleganckiej kreacji podkreślającej jej kobiecą sylwetkę. Zobaczcie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: