Maria Szarapowa

Autor: East News Maria Szarapowa

Maria Szarapowa zagrała dla Agnieszki Radwańskiej! Isia zagra w półfinale WTA Finals w Singapurze

2015-10-29 20:51

Agnieszka Radwańska zagra w półfinale WTA Finals!!! Polska tenisistka we wspaniałym stylu pokonała Simonę Halep 7:6(5), 6:1, ale jej los wciąż spoczywał w rękach Marii Szarapowej. Rosjanka pomogła! Pewna już awansu Masza pokonała Flavię Pennettę bez straty seta - 7:5, 6:1. Wygrała grupę, wciągając Isię do półfinału! Brawo Agnieszka! Spasiba Masza!

- Teraz usiądę na trybunach albo przed telewizorem w hotelu i będę ściskać kciuki za Marię - mówiła po wygranym meczu z Halep Agnieszka Radwańska. Polka wiedziała, że tylko zwycięstwo 2-0 Rosjanki z Flavią Pennettą da jej awans do 1/2 finału.

Zobacz: WTA Finals: 500. zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej w karierze! Pokonała Simonę Halep w dwóch setach

Rosjanka była już pewna awansu, ale pokazała, jak waleczną jest zawodniczką. Nie kalkulowała, dała z siebie wszystko. Pokonała Włoszkę 2-0.

Radwańska czeka już teraz na sobotni półfinał. Rywalkę pozna w piątek. Prawdopodbnie będzie nią Hiszpanka Garbine Muguruza, która prowadzi w Grupie Białej.

Maria Szarapowa - Flavia Pennetta NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Poniżej zapis relacji LIVE z meczu Szarapowa - Pennetta.