SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Pekao Szczecin Open: Jerzy Janowicz - Stefano Napolitano NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Pekao Szczecin Open: Jerzy Janowicz - Stefano Napolitano NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

15.09.2016, godz. 14:44
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz foto: EAST NEWS

Jerzy Janowicz - Stefano Napolitano NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE LIVE? O któej godzinie? Polski tenisista kontynuuję zwycięską serię w turniejach rangi ATP Challenger. Po triumfie w Genui od zwycięstwa rozpoczął również występ w Szczecinie (7:5, 7:6 z Gruzinem Basilashvilim). W II rundzie rywalem Janowicza będzie Włoch Stefano Napolitano. Kiedy mecz Janowicz - Napolitano. Gdzie można go obejrzeć?

Jerzy Janowicz po wygraniu turnieju w Genui awansował z 247. na 166. miejsce w rankingu. O kolejne cenne punkty Polak walczy w Szczecinie. - W tej chwili najważniejszy jest ranking. Po tak długiej przerwie w grze muszę odbudować pozycję i karierę - nie ukrywa łodzianin, który zrezygnował z gry w meczu Niemcy - Polska w Pucharze Davisa.
- Mimo złego samopoczucia wynikającego ze zmęczenia po turnieju w Genui i podróży z Włoch w pierwszej rundzie zagrałem przyzwoicie. Odpocznę dłużej przed następnym meczem i może być jeszcze lepiej - ocenił Janowicz.
W czwartek zagra z Włochem Stefano Napolitano. To zawodnik zajmujący 227. miejsce w rankingu. Ma 21 lat i 196 cm wzrostu.
Mecz Janowicz - Napolitano zostanie rozegrany ok. godz. 19. Stream na stronie http://livestream.com/ATP

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: