SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Pierwszy taniec Radwańskiej? Ćwiczyła go u choreografa z "Tańca z gwiazdami" [WIDEO]

Pierwszy taniec Radwańskiej? Ćwiczyła go u choreografa z "Tańca z gwiazdami" [WIDEO]

28.07.2017, godz. 19:00
Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta foto:

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zrobili prawdziwą furorę na swoim weselu, wykonując tradycyjny pierwszy taniec. Nagranie z popisami Isi i jej męża to hit internetu. Co ciekawe, Radwańska i Celt ćwiczyli wykonanie weselnego tańca u... choreografa z programu "Taniec z gwiazdami"! Zdradziła to matka panny młodej.

Agnieszka Radwańska uwielbia tańczyć i znana jest z tego, że świetnie radzi sobie na parkiecie. Tym razem postanowiła jednak dodtakowo skorzystać z lekcji u specjalisty. W końcu pierwszy taniec na weselu to wyjątkowy moment. Agnieszce zależało na tym, żeby razem z Dawidem wypadli wspaniale. I to im się z pewnością udało.

- By tak zatańczyć, wzięli sobie dziesięć lekcji u choreografa „Tańca z gwiazdami” - zdradziła mama Agnieszki Katarzyna Radwańska w rozmowie z portalem Naszemiasto.pl. - On ma studio koło kortów Mery, gdzie Aga trenuje. Mieli więc blisko, by potrenować jeszcze taniec - dodała matka tenisistki.

Nie zabrakło też pytań o zięcia. Czy mama Agnieszki dobrze ocenia Dawida Celta?
– Tak, Dawid jest bardzo inteligentny, opiekuńczy, świetnie się z córką rozumieją. Praktycznie bez słów. Pasują do siebie. Sporo przeżył. Kiedy miał 16 lat, a jego młodsi bracia: 15, 5 i 4 zmarł ich tato. To on, jako najstarszy musiał zająć się młodszym rodzeństwem i pomocą mamie. Matka to sympatyczna, choć zasadnicza kobieta. Widać, że chłopaki bardzo ją szanują i się jej słuchają - powiedziała Katarzyna Radwańska portalowi Naszemiasto.pl.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: