SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Pierwszy taniec Radwańskiej i Celta. Nowe ZDJĘCIA z wesela!

Pierwszy taniec Radwańskiej i Celta. Nowe ZDJĘCIA z wesela!

24.07.2017, godz. 20:23
Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta foto:

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zrobili na swoim weselu prawdziwą furorę tradycyjnym pierwszym tańcem. Nagranie WIDEO jest  hitem internetu. A my mamy ZDJĘCIA z popisów tanecznych tenisowej pary. Tylko u nas można podziwiać te wyjątkowe fotografie. Zobaczcie!

- Kocham tańczyć. Zawsze jestem pierwsza na parkiecie i opuszczam go jako ostatnia - mówiła Agnieszka Radwańska w jednym z wywiadów. Dlatego pierwszy taniec na jej weselu musiał być wyjątkowy. I był! Isia i Dawid starannie przygotowali choreografię i zachwycili gości przy wpadającej w ucho muzyce z przeboju "Shape of You" Eda Sheerana.

Tak Radwańska i Celt wykonali pierwszy taniec. Rewelacja! WIDEO

Potem było już bardziej spontanicznie. Radwańska mimo zmęczenia po długiej imprezie weselnej w niedzielny poranek pląsała na poprawinach. "Najlepszy dzień w życiu" - podsumowała ślub i wesele Agnieszka, od której wprost biło szczęście.

Przed tenisistką teraz dwa tygodnie przerwy, ale o miesiącu miodowym nie może być mowy. Po krótkim odpoczynku Isia ma wznowić treningi. Do gry planuje wrócić 7 sierpnia w kanadyjskim Toronto. Potem amerykańskie turnieje, w tym najważniejszy - nowojorski US Open.

Radwańska zachwyciła suknią ślubną. Projektantka zdradza ciekawe szczegóły [ZDJĘCIA]

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: