SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Puchar Davisa. Polska - Niemcy NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Puchar Davisa. Polska - Niemcy NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

16.09.2016, godz. 09:52
Kamil Majchrzak
foto: Eastnews

Puchar Davisa w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W Berlnie biało-czerwoni rozpoczynają walkę o pozostanie w elicie. Jako pierwszy na kort wyjdzie kamil Majcharzak, a jego przeciwnikiem będzie Jan-Lennard Struff. Gdzie w TV obejrzeć pojedynek Majchrzak - Struff? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Pojedynek Majchrzaka ze Struffem rozpocznie się o godzinie 11:00 w Berlinie i będzie to pierwsza konfrontacja obydwu tenisistów. Po nich zobaczymy rywalizację Huberta Hurkacza z Florianem Mayerem. - Chcielibyśmy mieć co najmniej jeden punkt po piątku, to byłoby dla nas bardzo korzystne, mielibyśmy dobrą sytuacją wyjściową. Zrobimy wszystko, jesteśmy w ostatniej fazie przygotowań, by nasi młodzi zawodnicy byli dobrze dysponowani i zagrali najlepszy tenis, na jaki ich stać - powiedział po losowaniu kapitan biało-czerwonych Radosław Szymanik. Natomiast w sobotę czekają nas pojedynki deblowe z udziałem Łukasza Kubota i Marcina Matkowskiego o godz. 13:00. W niedzielę również o 11:00 nastąpi koniec rywalizacji. Zarówno Polacy i Niemcy nie wystąpią w najmocniejszych składach. U nas zabraknie Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego, a w kadrze naszych zachodnich sąsiadów Philippa Kohlschreibera, Alexandra Zvereva i Dustina Browna.

Pojedynek Jan-Lennard Struff - Kamil Majchrzak odbędzie się w piątek 16 września o godzinie 11:00. Transmisja w telewizji na antenie TVP Sport. STREAM ONLINE w serwisie sport.tvp.pl.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: