SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Radwańska - Konta NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE z WTA Cincinnati. O której godzinie?

Radwańska - Konta NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE z WTA Cincinnati. O której godzinie?

19.08.2016, godz. 04:09
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Super Express

Agnieszka Radwańska - Johanna Konta NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE. O której godzinie? Polska tenisistka w efektownym stylu zameldowała się w III rundzie turnieju WTA Cincinnati. Rozgromiła 6:0, 6:1 Niemkę Andreę Petković. Przed Radwańską teraz kolejne spotkanie. Jej rywalką będzie spisująca się ostatnio znakomicie Brytyjka Johanna Konta. Kiedy mecz Radwańska - Konta? Która telewizja go pokaże?

Z powodu opadów deszczu Agnieszka Radwańska długo musiała czekać na mecz w II rundzie WTA Cincinnati. Z powodu opóźnien jej rywalka Andrea Petković musiała rozegrać dwa spotkania jednego dnia, co z pewnością pomogło Polce.
Teraz rywalką Radwańskiej będzie Johanna Konta, która po serii znakomitych wyników awansowała na 13. miejsce w rankingu. 25-latka to ciekawa postać. Urodziła się w Australii i tam spędziła dzieciństwo. Ma węgierskie korzenie. W 2012 roku zmieniła obywatelstwo z australijskiego na brytyjskie. Grę opiera na mocnych uderzeniach z głębi kortu. To będzie pierwszy pojedynek Radwańskiej z Kontą.
Mecz Radwańska - Konta w III rundzie WTA Cincinnati został zaplanowany na godzinę 20.30 lokalnego czasu w czwartek, ale z powodu opóźnien rozpocznie się kilka godzin później. W Polsce będzie wtedy godzina ok. 4.30 w nocy (z czwartku na piątek). Prawa do cyklu WTA ma TVP Sport. Stream powinien być dostępny na stronie sport.tvp.pl

autor: Michał Chojecki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: