SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty tenis Radwańska - Niculescu NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM? O której godzinie?

Radwańska - Niculescu NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM? O której godzinie?

27.07.2016, godz. 18:20
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska - Monica Niculescu NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z WTA Montreal? O której godzinie? Polska tenisistka poznała pierwszą rywalkę w turnieju w Montrealu. Radwańska, która rywalizację zacznie od II rundy, zmierzy się z Monicą Niculescu. Zamująca 61. miejsce w rankingu Rumunka prezentuje wyjątkowo oryginalny i niewygodny styl gry. Kiedy mecz Radwańska - Niculescu? Która telewizja go pokaże?

Agnieszka Radwańska w Montrealu wraca do rywalizacji po ponad 3 tygodniach przerwy. To będzie jej pierwszy od kilku miesięcy występ na kortach twardych. Zajmująca 4. miejsce w rankingu Polka w 2014 roku wygrała ten kanadyjski turniej.
Z Monicą Niculescu krakowianka grała 4 razy. Bilans? 3-1 dla Radwańskiej. - Myślę, że ona ma najlepsze ręce w tourze. Nigdy nie wiadomo, co zrobi. Kiedy gra się przeciwko takim rywalkom jak Monica, wiesz, że będzie mnóstwo dziwnych uderzeń, a każda piłka będzie inna niż poprzednie - komplementowała Niculescu Radwańska.
Rumunka rzeczywiście prezentuje bardzo dziwny styl gry. Z forhendu odbija piłkę slajsem, nadając jej wsteczną rotację, lub mocno podkręcając piłkę w bok. Kolejni trenerzy próbowali ją tego oduczyć (nawyk wyniesiony z czasów juniorskich). Bezskutecznie. Niculescu uparcie gra swój dziwaczny forhend. Co ciekawe, to rzadko spotykane uderzenie jest w jej przypadku zaskakująco skuteczne. Rywalki przyzwyczajone do agresywnych uderzeń i top-spinów (postępująca rotacja) często nie potrafią złapać rytmu gry, gubią się. Powtarzają, że nie znoszą z Rumunką grać. Niculescu w I rundzie turnieju w Montrealu pokonała 3:6, 7:5, 6:1 Łotyszkę Jelenę Ostapenko.
Mecz Radwańska - Niculescu zostanie rozegrany w środowy wieczór o godzinie 18.30 czasu polskiego.  Transmisja NA ŻYWO z turnieju w Montrealu w TVP Sport. Stream na stronie sport.tvp.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: