SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Radwańska odpowiada hejterom: Zakończyłam sezon, bo miałam poważnego wirusa

Radwańska odpowiada hejterom: Zakończyłam sezon, bo miałam poważnego wirusa

27.10.2016, godz. 13:04
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska foto: EAST NEWS

Urszula Radwańska w końcu przemówiła. 25-latka miała już dość dość krytycznych komentarzy pojawiających się na jej portalach społecznościowych po tym, jak wycofała się z rozgrywek WTA. Okazuje się, że powód takiej, a nie innej decyzji był znacznie poważniejszy niż się wszystkim wydawało.

Urszula Radwańska pod koniec września zapowiedziała, że kibice w tym roku nie zobaczą jej już na korcie. - Ze względu na prześladujące mnie w tym roku kontuzje zdecydowałam się zakończyć wcześniej sezon, aby wzmocnić się i lepiej przygotować do kolejnego - oświadczyła tenisistka na Facebooku. Wydawało się, że teraz będzie miała spokój, aby trenować tak, żeby wrócić w jak najlepszej formie. Jednak na pewno nie spodziewała się, że po tej decyzji spotka się z tak wielkim hejtem ze strony fanów, którzy opanowali jej portale społecznościowe i wypisywali negatywne opinie na jej temat.

W końcu miarka się przebrała i Urszula postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Jak się okazuje powód był zupełnie inny, niż się wszystkim wydawało. - Ostatnio spotkałam się z ogromną liczbą hejtów pod moimi zdjęciami. Byłam zmuszona do wcześniejszego zakończenia sezonu oraz dłuższego wypoczynku, ponieważ w moim organizmie wykryto wirus mononukleozy. Na szczęście mam go już za sobą - napisała 25-latka na Facebooku. Mononukleozą najłatwiej zarazić się poprzez pocałunek. Tenisistka zapewnia, że czuje się już lepiej. - Na ten moment najważniejszy jest u mnie wypoczynek, aby mój organizm mógł się w pełni zregenerować. Dziękuje rodzinie, mojemu teamowi, przyjaciołom oraz fanom za wsparcie. Za kilkanaście dni powinnam wznowić treningi i już nie mogę się doczekać nowego sezonu - dodała Urszula Radwańska w oświadczeniu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: