Agnieszka Radwańska

Autor: Eastnews Agnieszka Radwańska

Radwańska - Vandeweghe NA ŻYWO: Gdzie i o której transmisja TV i STREAM?

2016-06-15 17:11

Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe NA ŻYWO w WTA Birmingham. Gdzie obejrzeć mecz Radwańskiej z Vandeweghe? Polka zaczyna sezon na trawiastej nawierzchni, którego zwieńczeniem będzie wielkoszlemowy turniej na Wimbledonie w Londynie. O której godzinie gra Radwańska? Zaczęła już wczoraj, ale przeszkadzał deszcz. Dziś również pada. Po szczegóły zapraszamy do naszej relacji LIVE!

RELACJA LIVE

Łatwo nie będzie - Amerykanka o wdzięcznym imieniu Coco to ćwierćfinalistka ostatniej edycji Wimbledonu. Radwańska na trawiaste korty w Birmingham wraca po długich dziewięciu latach przerwy. Isia w Anglii rozstawiona jest z jedynką. Krakowianka uwielbia trawę, to na niej pokazuje pełnię swojej bajecznej techniki. Z Vandeweghe (32. miejsce w rankingu WTA) grała do tej pory cztery razy. Wszystkie wygrała, dwa razy w Pekinie, raz w New Heaven i raz w Tokio. Nie oddała rywalce nawet jednego seta, a w ich ostatnim spotkaniu w stolicy Chin przed rokiem rywalka skreczowała w drugim secie.

Początek meczu Radwańska - Vandeweghe około godz. 17:00. Cały dzień gry przerywane są z powodu deszczu, więc trudno dokładnie określić, kiedy to spotkanie się rozpocznie. Transmisja na TVP Sport i sport.tvp.pl. Relacja LIVE w sport.se.pl - w niej aktualne informacje o pogodzie i godzina rozpoczęcia meczu..