SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty tenis Radwańska - Woźniacka NA ŻYWO w internecie. Turniej Masters - transmisja LIVE w TV

Radwańska - Woźniacka NA ŻYWO w internecie. Turniej Masters - transmisja LIVE w TV

25.10.2011, godz. 13:57
Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka
Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka foto:

W swoim pierwszym meczu prestiżowego Turnieju Masters w Stambule Agnieszka Radwańska zmierzy się ze swoją serdeczną przyjaciółką Karoliną Woźniacką. Mecz rozpocznie się około 18:00. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi telewizja Eurosport. Spotkanie można też obejrzeć na żywo w internecie.

- Trzeba zwrócić na pewno uwagę na beckhend Woźniackiej. Cały świat wie, że bardzo skutecznie gra nim po linii. Agnieszka musi postarać się to zneutralizować. Dunka fantastycznie biega na boki, słabiej za to radzi sobie przy siatce. To są jednak informacje, które wszyscy znają od 2,3 lat, a mimo wszystko dalej jest numerem jeden - powiedział na łamach eurosport.pl trener Radwańskiej - Tomasz Wiktorowski.

RADWAŃSKA - WOŹNIACKA LIVE ONLINE
TRANSMISJA 1

- Liczy się forma tu i teraz. Oczywiście Karolina jest numerem jeden, kończy rok na tej pozycji. Kilka turniejów wygrała, sporo osiągnęła. Końcówka sezonu pokazała jednak, że Isia z takimi dziewczynami umie wygrywać. Wszystko jest więc możliwe - dodał Wiktorowski.

RADWAŃSKA - WOŹNIACKA NA ŻYWO W TV

- To czysta zdrowa, rywalizacja. Skoro Iśka grała z siostrą w I rundzie US Open i dała z siebie wszystko, to teraz tym bardziej. Zarówno Agnieszka jak i Karolina podejdą profesjonalnie. Tak jak bokserzy, którzy wchodzą do ringu i się okładają. Potem dalej mogą być przyjaciółkami - stwierdził Wiktorowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: