SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Roland Garros: Jerzy Janowicz - Taro Daniel NA ŻYWO w TV i STREAM. O której godzinie?

Roland Garros: Jerzy Janowicz - Taro Daniel NA ŻYWO w TV i STREAM. O której godzinie?

28.05.2017, godz. 11:01
Jerzy Janowicz
Jerzy Janowicz foto: Eastnews

Jerzy Janowicz - Taro Daniel NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z meczu w I rundzie Roland Garros. Jak oglądać French Open? Jerzy Janowicz to nasz jedyny singlista w turnieju panów Roland Garros. Łodzianin mimo nieskiej pozycji w notowaniu ATP (nr 164) zagra dzięki tzw. zamrożonemu rankingowi, zasadom stosowanym, gdy gracz pazuje długo z powodu kontuzji. W I rundzie jego rywalem będzie Japończyk Taro Daniel. Kiedy mecz Janowicz - Daniel? O której godzinie?

Jerzy Janowicz (nr 164 ATP) w I rundzie paryskiego French Open zagra z Japończykiem Taro Danielem (nr 102), który do turnieju głównego przebił się w kwalifikacjach. Janowicz grał już raz tym zawodnikiem w 2015 roku w Hamburgu (kort ziemny) i wygrał 6:4, 6:3. Jeżeli uda mu się przeskoczyć pierwszą przeszkodę, to w II rundzie zagra z Hiszpanem Pablo Carreno Bustą (nr 21) lub z Niemcem Florianem Mayerem (nr 44). Obaj to bardzo wymagający przeciwnicy. Turniej rozpocznie się w niedzielę i właśnie już tego dnia zagra Janowicz. Łodzianin ostatnio znów miał sporo problemów zdrowotnych, więc jego forma to wielka niewiadoma. Z pewnością jednak możemy liczyć na jego zwycięstwo w I rundzie.

Tradycyjnie już ogranizatorzy Roland Garros zwiększyli premie, o które powalczą tenisiści. Już za sam występ w I rundzie turnieju singlowego zawodnicy dostaną po 35 tysięcy euro, a za awans do II rundy kolejne 25 tys. (w sumie 60 tysięcy euro). Triumfatorzy zgarną po 2,1 mln euro.
Mecz Jerzy Janowicz -Taro Daniel zostanie rozegrany w niedzielę ok. godz. 12.30 (drugi mecz od 11, po spotkaniu pań). Transmisja TV z Roland Garros w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, usłudze internetowej Europsort Player oraz na płatnych kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2.

RELACJA LIVE na sport.se.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: