SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Serena Williams jest w ciąży! [ZDJĘCIE]

Serena Williams jest w ciąży! [ZDJĘCIE]

19.04.2017, godz. 18:49
Serena Williams jest w ciąży
foto: Instagram

Serena Williams spodziewa się dziecka! Amerykańska tenisistka za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformowała fanów, że jest w 20. tygodniu ciąży. Od czterech miesięcy młodsza ze słynnych sióstr Williams zaręczona jest z 33-letnim Alexisem Ohanianem, przedsiębiorcą internetowym. Mamą powinna zostać późnym latem. Jest w piątym miesiącu ciąży, a oznacza, że styczniowy Australian Open wygrała, będąc już w stanie błogosławionym.

Serena Williams od stycznia nie pojawiała się na korcie. Oficjalną przyczyną była kontuzja, ale wygląda na to, że powód przerwy w startach 23-krotnej triumfatorki turniejów wielkoszlemowych był zupełnie inny. Amerykańska gwiazda zamieściła właśnie w internecie zdjęcie, na którym prezentuje swój zaokrąglony brzuszek. "20. tydzień" - podpisała fotografię.
Pod koniec ubiegłego roku Serena Williams poinformowała fanów, że wychodzi za mąż. 36-letnia tenisistka przyjęła oświadczyny Alexisa Ohaniana. To 33-letni milioner, przedsiębiorca internetowy i pisarz. Jego najważniejszy projekt to strona internetowa Reddit. Z amerykańską tenisistką spotyka się od ponad 1,5 roku. Serena ostatnio coraz częściej mówiła o założeniu rodziny i macierzyństwie. Czy to koniec kariery  młodszej z sióstr Williams? Na korcie zarobiła blisko 84,5 mln dolarów.

Co ciekawe, spodziewająca się dziecka Serena mimo przerwy w grze w najbliższy poniedziałek wróci na fotel liderki rankingu WTA. Wyprzedzi Andżelikę Kerber, która straci dużo wywalczonych przed rokiem punktów.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: