SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Serena Williams w zaawansowanej ciąży w kostiumie kąpielowym [ZDJĘCIA]

Serena Williams w zaawansowanej ciąży w kostiumie kąpielowym [ZDJĘCIA]

12.06.2017, godz. 17:09
Serena Williams
foto:

Serena Wlliams spodziewa się dziecka i od stycznia nie walczy w tenisowych turniejach. Amerykańska tenisistka matką ma zostać pod koniec sierpnia i właśnie zaskoczyła fanów zdjęciem w zaawansowanej ciąży. Gwiazda założyła kostium kąpielowy w narodowych barwach po czym zrobiła sobie selfie, stojąc przed lustrem w łazience. Zobaczcie ZDJĘCIA

Serena Williams w kwietniu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Młodsza ze słynnych sióstr Williams zaręczona jest z 33-letnim Alexisem Ohanianem, przedsiębiorcą internetowym. Jest w siódmym miesiącu ciąży, a to oznacza, że kiedy w styczniu wygrała Australian Open, była już w stanie błogosławionym. Od tego czasu nie pojawiała się na korcie, ale mimo to dopiero niedawno straciła prowadzenie w rankingu WTA. Wyprzedziła ją reprezentująca Niemcy Andżelika Kerber.

Kiedy inne tenisistki walczyły o mistrzostwo French Open (28 maja), Serena też wpadła do Paryża, ale oczywiście jedynie w roli kibica. Amerykanka pochwaliła się właśnie zdjęciem, na którym eksponuje zaokrąglony brzuch. Ubrana w kostium kąpielowy w narodowych amerykańskich barwach zrobiła sobie selfie przed lustrem. Williams, 23-krotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych, zapowiedziała, że nie zamierza kończyć jeszcze kariery. Po urodzeniu dziecka w 2018 roku ma wrócić na kort. Będzie miała wtedy 37 lat.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: