Tenis, Roland Garros 2013

Skandal na korcie! Wściekła tenisistka rzuciła rakietą w chłopca do podawania piłek! [WIDEO]

2016-01-06 16:34

Skandal w tenisowym turnieju WTA w Auckland. Jelena Ostapenko po przegranej wymianie w meczu z Naomi Brody z wściekłością rzuciła rakietą. Ta odbiła się od kortu i... trafiła w chłopca do podawania piłek. A to był dopiero początek awantury. Oburzona zachowaniem rywalki Broady najpierw kłóciła się z sędzią, domagając się dyskwalifikacji Ostepenko, a potem wrzeszczała wściekle na przeciwniczkę. Zobaczcie WIDEO.

Dramatyczny mecz Naomi Broady - Jelena Ostapenko w II rundzie turnieju WTA w Auckland zakończył się zwycięstwem Brytyjki 4:6, 7:6, 7:5. Najciekawsze rzeczy działy się pod koniec drugiego seta.

Po przegranej wymianie 18-letnia Ostapenko rzuciła rakietą w chłopca do podawania piłek. Nie chciała go trafić, ale ten wybuch wściekłości był i tak skandalicznym zachowaniem. Oburzona Broady zaczęła krzyczeć do arbitra: - Ona zrobiła to specjalnie! Jak tak można?! Nie wierzę, żeby to było niechcący - kłóciła się Brytyjka.

Arbiter uwierzył jednak w tłumaczenia Łotyszki. Ostapienko przekonywała, że... rakieta wyślizgnęła jej się z ręki. Zresztą oceńcie sami.

Na tym nie koniec. Kiedy Brytyjka Broady w końcu wygrała ostatnią piłkę, przy siatce znów zaczęła wrzeszczeć, tym razem na Ostapenko. - Rzuciłaś rakietą w chłopca do wydawania piłek! Jak tak można?!

Ostapenko zaczęła odgryzać się Broady i ta nieprzyjemna wymiana "uprzejmości" trwała dobrą minutę. Zobaczcie awanturę po meczu.