SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Ślub Radwańskiej: Gdzie będzie wesele? Menu i lista zaproszonych gości [ZDJĘCIA]

Ślub Radwańskiej: Gdzie będzie wesele? Menu i lista zaproszonych gości [ZDJĘCIA]

22.07.2017, godz. 14:39
POCAŁUNEK AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ I DAWIDA CELTA.
foto: ART SERVICE

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobiorą się już dziś, w sobotę 22 lipca! Tenisistka i jej sparingpartner wezmą ślub w Krakowie i będzie to sportowe wydarzenie towarzyskie roku. Na uroczystości nie zabraknie wielkich gwiazd. Kto będzie na ślubie Radwańskiej? Pojawią się znamienici goście. Zobacz, kto będzie się bawić na weselu Radwańskiej i Celta. Znamy też menu na weselnym przyjęciu.

Informacje na temat ślubu i wesela Agnieszki Radwańskiej objęte były tajemnicą. Tenisistka i jej narzeczony mylili tropy, starając się wyprowadzić media w pole. Jak dowiedział się "Super Express" ślub Radwańskiej i Celta odbędzie się nie - jak przypuszczano - we wrześniu - ale już w sobotę 22 lipca. Agnieszka i jej ukochany powiedzą sobie sakramentalne "tak" w Krakowie, w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa (kościół Na Skałce). Wesele? Oddajmy głos pannie młodej...

- Myślę, że w przedziale między 50 a 500 gości. A mówiąc poważnie, oboje mamy małe rodziny i wielu wspólnych znajomych ze środowiska tenisowego, więc nie sądzę, żeby wyszło nam więcej niż 150 osób. Sama zresztą nie chciałabym więcej - zdradziła Radwańska w swojej książce "Jestem Isia", która właśnie trafiła do księgarni.

My wiemy już dużo więcej. Na weselu Radwańskiej i Celta, które odbędzie się pod Krakowem (w hotelu Dwór w Tomaszowicach) bawić się będzie ok. 131 gości. Witani będą prosecco (włoskie białe wino musujące). Menu robi wrażenie. Przystawki to tatar z wędzonego łososia w wianku z kawioru, cebuli i pomidorków cherry dekorowanego listkami botwinki. Zupa? Krem brokułowy z płatkami migdałów. Danie główne to polędwiczka wieprzowa pieczona w tymianku i rozmarynie podana w sosie grzybowym z puree z batatów, cassoulet z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka. Dla gości przygotowano też atrakcje - występ kabaretu Koń Polski, fontannę czekolady i fotobudkę.

Do Krakowa zlecą się z całego świata znakomici goście, w tym Dunka Karolina Woźniacka i Niemka Andżelika Kerber, mające polskie korzenie tenisowe gwiazdy, prywatnie bliskie przyjaciółki Radwańskiej. Nie zabraknie też oczywiście pierwszego trenera Agnieszki, Tomasza Wiktorowskiego oraz polskich koleżanek i kolegów z kortu, takich jak Łukasz Kubot, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg, Michał Przysiężny, Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska, Jerzy Janowicz i Marta Domachowska... Serena Williams, która prywatnie badzo lubi się z Isią, już za około miesiąc będzie rodzić, więc jej raczej na ślubie Radwańskiej nie zobaczymy. Kto jeszcze pojawi się na uroczystości? Śledźcie nasze doniesienia. Nie zabraknie zdjęć!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: