SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Ślub Radwańskiej: Karolina Woźniacka skomentowała swoją WPADKĘ

Ślub Radwańskiej: Karolina Woźniacka skomentowała swoją WPADKĘ

26.07.2017, godz. 20:46
Karolina Woźniacka, Andżelika Kerber
foto:

Na ślubie i weselu Agnieszki Radwańskiej nie mogło zabraknąć Karoliny Woźniackiej. Mająca polskie korzenie duńska tenisistka świetnie bawiła się także na niedzielnych poprawinach, choć zaraz po weekendzie czekał ją występ w turnieju WTA w szwedzkim Bastad. Przyjaciółka Isi po przylocie do Skandynawii była wypytywana przez tamtejsze media również o ślub Radwańskiej. Woźniacka tłumaczyła się też ze swojej wpadki.

O jaką wpadkę Karoliny Woźniackiej chodzi? To właśnie Dunka jako pierwsza zdradziła mediom, że Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż. Zrobiła to bez uzgodnienia z krakowianką w czasie... konferencji prasowej na US Open, 10 miesięcy temu. Kiedy jeden z dziennikarzy zapytał ją, czy wciąż spędza dużo czasu z Agnieszką i innymi mówiącymi po polsku tenisistkami, Karolina odparła: - Chętnie znowu poleciałybyśmy razem na wakacje, ale problemem jest na przykład to, że Aga bierze ślub. Dlatego nawet jak byśmy chciały wyskoczyć gdzieś w damskim gronie, to ciężko by było to zrobić skoro każda z nas ma swoje sprawy - powiedziała Woźniacka, wzbudzając sensację w mediach.

Teraz Karolina wytłumaczyła się z tej wpadki. - Kiedy zobaczyłam ją wtedy z pierścionkiem zaręczynowym na palcu, pomyślałam, że wszyscy już o tym wiedzą. Okazało się, że nie. Cóż, miałam z tego powodu problemy. Ale tym razem, już przed ślubem Agnieszki, nie wygadałam się, trzymałam język za zębami - powiedziała w Bastad skandynawskim mediom Woźniacka.

Agnieszka Radwańska opowiedziała o swoich relacjach z TEŚCIOWĄ. Opisała je w książce!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: