SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Ogromny TORT na weselu Radwańskiej. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Ogromny TORT na weselu Radwańskiej. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

25.07.2017, godz. 12:29
Tort Agnieszki Radwańskiej
foto:

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt aż do niedzielnego wieczoru świętowali swój ślub. W dworku w Tomaszowicach odbyło się huczne wesele tenisowej pary a potem poprawiny. My dotarliśmy do zdjęć efektownego tortu weselnego Isi i Dawida. Robi wrażenie! Zobaczcie.

Na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta w Tomaszowicach pod Krakowem (w Hotelu Dwór) bawiło się ok. 130 gości. Witani byli prosecco (włoskie białe wino musujące). Menu robiło wrażenie. Przystawki to tatar z wędzonego łososia w wianku z kawioru, cebuli i pomidorków cherry dekorowanego listkami botwinki. Zupa to krem brokułowy z płatkami migdałów. Danie główne to polędwiczka wieprzowa pieczona w tymianku i rozmarynie podana w sosie grzybowym z puree z batatów, każual z fasolą i czerwonym winem oraz kompozycją groszku cukrowego i pieczonego buraczka.

Nie zabrakło też oczywiście weselnego tortu. A ten był ogromny i zdobiony figurkami imitującymi młodą parę. Wśród zaproszonych gości był m.in. Tomasz Hajto. Musiał być zawiedziony, bo nie dostrzegliśmy na torcie truskawki...

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: