SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Stan Wawrinka nazwał Rogera Federera DUPKIEM [WIDEO]

Stan Wawrinka nazwał Rogera Federera DUPKIEM [WIDEO]

20.03.2017, godz. 12:14
Stan Wawrinka
foto: YouTube

W finale turnieju ATP w Indian Wells Roger Federer pokonał Stana Wawrinkę 6:4, 7:5, a po meczu pokonany przez słynnego rodaka Szwajcar zaskoczył w czasie tradycyjnej przemowy. Chyba po raz pierwszy w historii zwycięzca turnieju został nazwany przez finałowego rywala... dupkiem. Zobaczcie WIDEO.

Roger Federer zagrał ze Stanem Wawrinką już po raz 23. Bilans tych starć to 20-3 dla mistrza Australian Open, który nigdy nie przegrał z młodszym kolegą z reprezentacji Szwajcarii na kortach twardych (tylko na mączce). Federer i Wawrinka na korcie toczą zażarte boje, ale prywatnie bardzo się lubią, a nawet przyjaźnią. Dlatego po przegranym finale Indian Wells pokonany Stan pozwolił sobie na zaskakujący żart.
- Chciałbym pogratulować Rogerowi - zaczął Wawrinka, a kiedy zobaczył, że Federer uśmiecha się od ucha do ucha, wypalił: - Ograł mnie i teraz się śmieje. Jest dupkiem, ale OK.
Słysząc to, publiczność wybuchnęła głośnym śmiechem, a najbardziej śmiał się Federer.
- Przegrałem z tobą dużo meczów, ale kiedy grałeś w finale Australian Open, trzymałem kciuki, żebyś wygrał. Gratuluję ci wspaniałego powrotu po kontuzji i dzisiejszego zwycięstwa - dodał Wawrinka.
Zobaczcie WIDEO.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: