Urszula Radwańska musi chodzić o kulach! [ZDJĘCIE]

2016-02-25 12:28

Urszula Radwańska ma strasznego pecha. Prześladowana przez kontuzję tenisistka nie dokończyła meczu w I rundzie turnieju WTA w Acapulco z Rosjanką Anastazją Pawluczenkową. W połowie drugiego seta (Polka przegrywała 0:6, 3:2) krakowianka źle postawiła nogę i skręciła staw skokowy. Kontuzja okazała się dość poważna. Ula właśnie wrzuciła zdjęcie, na którym porusza się o kulach. Zdradziła też, jak długa czeka ją przerwa. Zobaczcie!

Urszula Radwańska skręciła nogę w drugim secie spotkania z Rosjanką. Z grymasem bólu padła na kort. Opuściła go na ramionach członków sztabu medycznego.

"Wiem, że mój uraz wygladał okropnie. Nie chcę nawet oglądać powtórki tego meczu, ale z moją kostką jest już coraz lepiej. Niestety muszę odpuścić nastepny turniej w Monterrey, ale na Indian Wells bede już gotowa!" - zapewnia Ula Radwańska.

Młodsza z sióstr Radwańskich walczy o powrót do pierwszej "100" rankingu WTA. Obecnie zajmuje 109. miejsce. Turniej w Indian Wells rozpocznie się 9 marca. Ula będzie musiała powalczyć w kwalifikacjach.