SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty tenis Urszula Radwańska - Serena Williams. Transmisja TV w TVP Sport i ONLINE w TVP.SPORT.PL, zapowiedź meczu

Urszula Radwańska - Serena Williams. Transmisja TV w TVP Sport i ONLINE w TVP.SPORT.PL, zapowiedź meczu

14.02.2013, godz. 13:29
Urszula Radwańska
Urszula Radwańska foto: EAST NEWS

W czwartek swój mecz w III rundzie turnieju WTA w Dausze rozegra także młodsza z sióstr Radwańskich, Urszula. Krakowiankę czeka nie lada wyzwanie, bowiem po drugiej stronie kortu stanie Serena Williams. Początek tego spotkania o godz. 18. Transmisję telewizyjną z tego pojedynku przeprowadzi TVP Sport, w internecie mecz obejrzeć można na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Amerykanki przedstawiać nikomu nie trzeba. Druga rakieta świata będzie zdecydowaną faworytką spotkania z Ulą Radwańską, ale Polka z pewnością nie stoi na straconej pozycji, zwłaszcza, że w poprzedniej rundzie wyrzuciła za burtę także faworyzowaną przez ekspertów Robertę Vinci.

Oczywiście Williams to mimo wszystko znacznie wyższa półka niż reprezentantka Włoch, ale dobry występ Uli w starciu z Vinci daje jakieś nadzieje na środowy mecz.

Młodsza z sióstr Radwańskich z Sereną grała do tej pory czterokrotnie i ani razu razem nie zdołała urwać utytułowanej przeciwniczce nawet seta. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w Dausze.

Urszula Radwańska - Serena Williams TRANSMISJA:

- w telewizji na TVP Sport, początek o godz. 18 (na żywo)
- w internecie na tvp.sport.pl, początek o godz. 18 (na żywo)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: