SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis US Open: Agnieszka Radwańska - Jessica Pegula NA ŻYWO: Kiedy mecz i gdzie transmisja TV?

US Open: Agnieszka Radwańska - Jessica Pegula NA ŻYWO: Kiedy mecz i gdzie transmisja TV?

31.08.2016, godz. 00:50
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Super Express

Agnieszka Radwańska - Jessica Pegula NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie? Rozstawiona z numerem 4 Polka rozpoczyna walkę w US Open. To jedyny z czterech Szlemów, w którym Radwańska nie zdołała nigdy dojść do ćwierćfinału. Czy wreszcie przełamie nowojorską klątwę? W I rundzie zagra z Amerykanką Pegulą, która do turnieju głównego przebiła się w kwalifikacjach. O której godzinie mecz Radwańska - Pegula i która telewizja go pokaże?

RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ TUTAJ

Agnieszka Radwańska wystartuje w US Open pokrzepiona triumfem w oddalonym o ponad 100 km od Nowego Jorku New Haven. Polka wygrała turniej Connecticut Open w znakomitym stylu i bez straty seta. - Takie zwycięstwo to z pewnością duży zastrzyk pewności siebie - przyznaje krakowianka.
Po takim triumfie nadzieje jej kibiców są z pewnością rozbudzone, ale nie zapominajmy, że Polce w Nowym Jorku zawsze grało się bardzo ciężko. I trudno to wyjaśnić, bo na kortach twardych zazwyczaj spisuje się dobrze. Nigdy nie doszła w US Open do ćwierćfinału (najlepszy wynik to IV runda). Rok temu odpadła już w III rundzie po porażce z Amerykanką Madison Keys.
W I rundzie Radwańska zagra z kwalifikantką. Amerykanka Jessica Pegula ma 22 lat, zajmuje 138. miejsce w rankingu. Awans do drabinki głównej US Open to jej największy sukces.
Mecz Radwańska - Pegula zostanie rozegrany we wtorek na Louis Armstrong Stadium, drugim co do wielkości obiekcie na US Open. To czwarte, ostatnie spotkanie zaplanowane na ten dzień na tym korcie. Rywalizacja zacznie się o godz. 17 czasu polskiego, a wcześniej muszą się zakończyć jeden mecz pań (2-3 sety) i dwa mecze panów (3-5 setów). Trudno przewidzieć dokładną godzinę początku meczu Radwańskiej, wszystko zależy bowiem od tego, ile potrwają poprzedzające go pojedynki. Szacujemy, że Polka zagra ok. godz. 01:00-01:30 czasu polskiego. Wyjdzie na kort zaraz po zakończeniu meczu Del Potro - Schwartzman.
Transmisja NA ŻYWO z US Open na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Stream w usłudze Eurosport Player.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: