Agnieszka Radwańska

Autor: East News Agnieszka Radwańska

US Open: Agnieszka Radwańska pokazała moc! Z kim zagra w drugiej rundzie?

2016-09-01 10:46

Agnieszka Radwańska błyskawicznie awansowała do drugiej rundy US Open! W pierwszym meczu turnieju zdmuchnęła z kortu Amerykankę Jessicę Pegulę. Polka wygrała w dwóch setach (6:1, 6:1). Na zwycięstwo potrzebowała zaledwie 55 minut. Z kim Radwańska zagra w drugiej rundzie US Open?

Agnieszka Radwańska perfekcyjnie rozpoczęła US Open. Już od samego początku meczu pokazała rywalce, że zamierza szybko załatwić sprawę i udać się na zasłużony odpoczynek. Jesicca Pegula była ogromnie zestresowana. W pierwszych trzech gemach nie zdołała ugrać ani jednego punktu. Później jej gra nieco się poprawiła, ale i tak nie miała żadnych szans poważnie zagrozić Radwańskiej. O występie Polki trudno cokolwiek powiedzieć. Nie była zmuszona do wielkiego wysiłku. Po prostu przebijała piłkę na drugą stronę siatki. W niecałą godzinkę pokonała 138. rakietę świata, oddając jej zaledwie dwa gemy. Ważne, że zachowała sporo sił przed kolejnym spotkaniem.

Z kim Agnieszka Radwańska zagra w drugiej rundzie US Open? Zmierzy się z reprezentantką Wielkiej Brytanii, Naomi Broady (82. miejsce w rankingu WTA).

Radwańska - Pegula: 6:1, 6:1